Jesteśmy specjalistami nauczania języków. Język obcy to brama do innej kultury, do innego świata, innego sposobu jego rozumienia i przeżywania. Chcemy Cię zabrać w fascynującą i wzbogacającą Cię podróż. Chcemy być Twoimi przewodnikami. Na naszych kursach nauczysz się komunikowania się w języku francuskim, hiszpańskim, angielskim oraz polskim, jeśli jesteś obcokrajowcem. Nauczymy Cię mówić, pisać, czytać oraz rozumieć język mówiony. Nie lekceważymy żadnej z tych czterech kompetencji językowych, bo dopiero wszystkie one razem składają się się na pełne opanowanie danego języka.

Uczymy języków obcych od lat, w szkołach, firmach, na prywatnych lekcjach. Zdobyte latami doświadczenie będzie teraz pracować dla Ciebie.

W ramach kursów grupowych oferujemy Ci dwie godziny lekcyjne bezpłatnych warsztatów kulturowych. Poznasz na nich wybrane elementy kultury danego kręgu językowego, jego literatury, sztuki, muzyki itp.

Dla dzieci i młodzieży proponujemy zajęcia językowo – teatralne z języka francuskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. To unikalne połączenie nauki języka z zabawą. Zajęcia te rozwijają także umiejętności komunikowania się, wyrażania swoich uczuć i myśli, sprzyjają ogólnemu rozwojowi osobowości.

Zapisz się na kurs już dziś i wyrusz z nami odkrywać nowe światy języka i kultury.

Jak uczymy?

Poznaj nasze cele, stosowane metody oraz środki

Dlaczego właśnie my?

Kilka prostych powodów

Uczymy profesjonalnie i z zaangażowaniem.

Unikalne zajęcia językowo – teatralne dla dzieci i młodzieży

Jesteśmy skuteczni, zmotywujemy Cię do pracy.

Bezpłatne warsztaty kulturowe w ramach kursów grupowych

Doświadczeni lektorzy

Szeroki wybór kursów

Parler une autre langue c’est avoir une autre âme
Znać inny język, to jak posiadać drugą duszę

Karol Wielki, król Franków, cesarz rzymski, 747-814

Nasze kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów
Kursy językowe dla firm

Kursy dla firm z języka francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Kursy online

Zajęcia online z języka francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego i polskiego dla obcokrajowców dla młodzieży i dorosłych.

Kursy stacjonarne

Zajęcia stacjonarne z języka francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego i polskiego dla obcokrajowców dla młodzieży i dorosłych.

Zobacz opinie o nas

Profesjonalne podejście i entuzjazm w przekazywaniu wiedzy - polecam!

Magda

Było skutecznie i fajnie.
Ocena 5.

Ewelina

Jesteśmy bardzo zadowoleni
ze współpracy z lektorem Henrykiem. Jest kompetentny i pozytywnie nas motywuje do pracy. Jest także zawsze przygotowany do zajęć i elastyczny, jeśli chodzi o nasze potrzeby. Metody pracy są ciekawe, słuchamy dialogów i uczymy się mówić, na czym najbardziej nam zależało. Poznajemy też gramatykę i pisownię, która nie jest dla nas oczywista. Zaczęliśmy zupełnie od zera i zdecydowanie robimy postępy. Bardzo lubimy te lekcje.

Ewa i Zbyszek

Polecam Szkołę językową Esprit! Profesjonalni i przesympatyczni lektorzy, którzy pomogli mi zacząć mówić po francusku.

Ela

Chciałam podziękować za bardzo dobrą nauczycielkę, która potrafiła w krótkim czasie nauczyć mnie wiele różnych tematów. Spędziliśmy niezwykle zabawny i pożyteczny czas!

Dziękuję za dobrą współpracę!
Pozdrawiam serdecznie,

Olha